Rejestracja

tel. 52 33 55 100
tel. 52 33 55 101

Rejestracja telefoniczna codziennie od 8:00 do 18:00

Rejestracja online

Lekarz dentysta Olga Bartoszak

Telefon: 792 18 44 55

Centrum Medyczne SALUS
ul. Leśna 6a, 89-600 Chojnice – Mapa dojazdu Google

Wybielanie zębów

Zdrowy i piękny uśmiech jest przez większość z Nas bardzo pożądany. Niestety wraz z wiekiem i na skutek spożywanych pokarmów (kawa, herbata, palenie tytoniu) nasze zęby ciemnieją i tracą swój jasny piękny kolor. Stomatologia estetyczna znalazła rozwiązanie na ten problem. W naszym gabinecie możemy zaproponować Państwu profesjonalne wybielanie lampą Philips ZOOM, lub wybielanie metodą nakładkową. Ważne jest aby decydując się na wybielanie robić to zawsze pod kontrola lekarza stomatologa!

Lampa Phillips Zoom

Wybielanie polega na wykorzystaniu żelu aktywowanego światłem emitowanym i jest najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda leczenia przebarwień zębów. System Philips Zoom został zaprojektowany ze szczególnym naciskiem na ograniczenie efektów ubocznych i poprawę bezpieczeństwa, a jednocześnie z gwarancją uzyskania wyników o profesjonalnej jakości. Przeprowadzane testy dowodzą, że może dojść do rozjaśnienia koloru zębów nawet o 8 odcieni.

Zęby przed zabiegiem musza być odpowiednio przygotowane wiec jeśli na zębach znajduje się kamień i osad, wybielanie musi być poprzedzone usunięciem go poprzez zabieg skalingu i piaskowania. Dopiero wówczas można umówić się na zabieg wybielania.

Zabieg z wykorzystaniem lampy Phillips ZOOM:

  • zabieg trwa od 45-90min
  • zabieg profesjonalnego wybielania w gabinecie stomatologicznym
  • nie wywiera negatywnego wpływu na wypełnienia i korony
  • nie ściera i nie niszczy szkliwa zębów
  • utrzymanie efektów ubocznych na minimalnym poziomie

WYBIELANIE NAKŁADKOWE

Nakładki (szyny) służą jako matryca, którą po wypełnieniu żelem wybielającym pacjent zakłada na zęby (w ciągu dnia lub na noc). Pierwsze efekty będą widoczne już po drugiej dobie stosowania żelu. Wybielanie nie powinno trwać dłużej niż dwa tygodnie.