Zapewniamy kompleksową i profesjonalną opiekę stomatologiczną.

Oferujemy pełen zakres usług nowoczesnej stomatologii. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości usług w rozsądnej cenie.

O nas

Stomatolog dla całej rodziny jest nowoczesną i doskonale wyposażoną kliniką. Naszym celem jest kompleksowe leczenie chorób jamy ustnej. Oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych. Zaczynając od profilaktyki i leczenia próchnicy, poprzez zaawansowane leczenie endodontyczne, leczenie protetyczne, a skończywszy na zabiegach implantologicznych. Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami protetycznymi, co zapewnia najwyższą jakość naszych prac.

Gabinet

Nasz gabinet wyposażony jest w sprzęt najwyższej jakości m.in. nowoczesny unit stomatologiczny, mikrosilniki implantologiczne, endodontyczne, aparat RTG dzięki czemu możemy dokładnie diagnozować i leczyć.

Zespół

lek. dent. Olga Bartoszak

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach i kursach podyplomowych, by sprostać wymaganiom nowoczesnej stomatologii. Zajmuje się estetyczną stomatologią zachowawczą. Leczeniem kanałowym z użyciem mikroskopu. Protetyką oraz chirurgią stomatologiczną.

IMG_6834 copy
lek. dent. Mateusz Papierz

Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego z 2012 roku. Od chwili ukończenia studiów ukierunkowany na na ciągły rozwój w dziedzinie endodoncji, chirurgii stomatologicznej i protetyki. Ukończył ponad 20 szkoleń w tym cykle Curriuclum Okluzji i planowania leczenia J. Głębockiego oraz Curriculum Chirurgii Periodontologicznej u W. Jurczyńskiego. Obecnie kontynuuje ksztalcenie w dziedzinie chirurgii i implantologii.

W leczeniu stomatologicznym używa mikroskopu, który umożliwia uzyskanie wysoce precyzyjnych wyników wykonywanych procedur. W kontakcie z pacjentem cechuje go holistyczne spojrzenie na problemy pacjenta oraz łatwość nawiązywania kontaktu.