Zapewniamy kompleksową i profesjonalną opiekę stomatologiczną.

Oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych. Zaczynając od profilaktyki i leczenia próchnicy, poprzez zaawansowane leczenie endodontyczne, leczenie protetyczne, a skończywszy na zabiegach implantologicznych. Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami protetycznymi, co zapewnia najwyższą jakość naszych prac.

Rejestracja

tel. 792 18 44 55

Centrum Medyczne SALUS
ul. Leśna 6a, 89-600 Chojnice – Mapa dojazdu Google

Gabinet

posiadamy sprzęt najwyższej jakości m.in. unit, mikroskop, aparat RTG i tomograf CBCT, drukarka 3D. Dzięki temu możemy dokładnie diagnozować i leczyć.

Poznaj nasz zespół

Jesteśmy grupą pasjonatów i uwielbiamy nasz zawód

lek. dent. Olga Bartoszak

dentysta

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach i kursach podyplomowych, by sprostać wymaganiom nowoczesnej stomatologii. Zajmuje się przede wszystkim ortodoncją i estetyczną stomatologią zachowawczą. Leczeniem kanałowym z użyciem mikroskopu, protetyką oraz chirurgią stomatologiczną.

lek. dent. Mateusz Papierz

dentysta

Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego z 2012 roku. Od chwili ukończenia studiów ukierunkowany na na ciągły rozwój w dziedzinie chirurgii stomatologicznej implantologii i protetyki. Ukończył ponad 30 szkoleń w tym cykle Curriuclum Okluzji i planowania leczenia J. Głębockiego oraz Curriculum Chirurgii Periodontologicznej u W. Jurczyńskiego. Obecnie kontynuuje ksztalcenie w dziedzinie chirurgii i implantologii.

lek. dent. Paweł Kozak

dentysta

Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Od chwili ukończenia studiów ukierunkowany na na ciągły rozwój w dziedzinie chirurgii stomatologicznej, implantologii i protetyki. Ukończył liczne kursy w tym Curriculum Implantologii. Zajmuje się przede wszystkim chirurgią stomatologiczną i implantologią. W kontakcie z pacjentem cechuje go holistyczne spojrzenie na problemy pacjenta oraz łatwość nawiązywania kontaktu.

lek. dent. Jacek Graczyk

dentysta

Absolwent Oddziału Stomatologicznego Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku. Bogate doświadczenie zdobył prowadząc wiele lat prywatną praktykę stomatologiczną i nieustannie się dokształcając podczas kursów, szkoleń i konferencji naukowych, szczególnie w zakresie protetyki, stomatologii zachowawczej, endodoncji i radiologii. Członek ekskluzywnego Prestige Club 3M ESPE. Pasjonat górskich wędrówek i wędkarstwa.

lek. dent. Grzegorz Brząkała

dentysta

Absolwent kierunku lekarsko- dentystycznego na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Zajmuje się głównie leczeniem kanałowym z użyciem mikroskopu i stomatologia zachowawczą. Pracuję dokładnie starając się osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Wolny czas lubi spędzać z rodziną.

lek. dent. Natalia Kerber-Wyka

dentysta

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, stomatologia dziecięcą, chirurgią i protetyką. Stale dokształca się podczas kursów i szkoleń, by umieć jak najlepiej holistycznie ujmować problemy pacjentów. Stawia na to, by pacjent podczas wizyty poczuł się zaopiekowany i bezpieczny. Wolny czas spędza najchętniej z ksiązką, w ogrodzie, na wędrówkach pieszych lub podróżując.

Zapewniamy sprzęt najwyższej jakości

Dzięki temu możemy dokładnie diagnozować i leczyć.

Nowoczesny unit, mikroskop, aparat RTG i tomograf, a także drukarka 3D