Oxbrazja

By Bez kategoriiNo Comments

Idealny zabieg dla każdego rodzaju cery oraz na letnią porę kiedy twarz została muśnięta słońcem.

Zabieg oxybrazji polega na złuszczeniu martwej warstwy naskórka za pomocą jednoczesnej aplikacji tlenu i strumienia soli fizjologicznej. Tlen ma za zadanie pobudzić odbudowę włókien kolagenowych i naczyń włosowatych oraz poprzez dezynfekcję zahamować rozwój trądziku. Sól fizjologiczna jest sterylnym roztworem chlorku sodu w wodzie,który skutecznie łagodzi, regeneruje, odświeża i nawilża skórę.

 

Zaprasamy do Kliniki Urody Estetica tel. 570 838 688.

Modelowanie sylwetki

By Bez kategoriiNo Comments

To jest ostatni moment by pomyśleć o poprawie wyglądu na wiosnę. Liporadiologia – to najbardziej efektywny zabieg liftinujący i modelujący sylwetkę. Połączenie kilku technologii – RF (fal radiowych), promieniowania IR, światła LED, zasysania próżniowego i mechanicznego masażu profilowanymi rolkami jest gwarancją skuteczności zabiegu. Celem zabiegu jest

  • Redukcja cellulitu
  • Odchudzenie
  • Ujędrnienie skóry
  • Odmłodzenie

Zabiegi mogą być wykonane zarówno na ciele jak i na twarzy.

Osocze bogatopłytkowe w ortopedii

By Bez kategoriiNo Comments

Oferujemy zabiegi ortopedyczne z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. W chwili obecnej jest to jedna z najskuteczniejszych metod regeneracji uszkodzonych tkanek. Dzięki zawartym w osoczu czynnikom wzrostu intensywnie przyspiesza ona gojenie się ran, stymuluje odbudowę stawów, ścięgien oraz mięśni.

Aparaty słuchowe

By Bez kategoriiNo Comments

Serdecznie zapraszamy do naszego punktu doboru aparatów słuchowych. Wykwalifikowana kadra Centrum Medycznego Salus oferuje swoim Pacjentom kompleksową pomoc w indywidualnym doborze aparatów słuchowych począwszy od badania słuchu, poprzez wstępną konsultację i doradztwo techniczne, aż po pełną realizację, serwis i opiekę pogwarancyjną.

Klinika urody zaprasza

By Bez kategoriiNo Comments

Jesień to idealna pora na zadbanie o cerę, przesuszoną  po letnim eksponowaniu jej na słońce.
Słoneczne dni,  kąpiele w słonej wodzie, wysokie temperatury i .. skóra zaczyna wymagać regeneracji. Teraz, gdy okres  letni dobiega końca, nasza skóra wymaga szczególnej uwagi, aby mogła przestawić się na chłodniejszą porę roku.  Czas pozbyć się wakacyjnych pamiątek takich jak szorstkość i nierównomierny koloryt, przesuszona skóra oraz powstałe w skutek tego zmarszczki.
Zapraszamy do naszej Kliniku Urody na specjalistyczne zabiegu kosmetyczne i lekarskie.