Rejestracja:

Medycyna estetyczna:
604 179 128
Gabinet kosmetyczny:
570 838 688

Każdy zabieg zostanie dobrany indywidualnie do rodzaju i konkretnych potrzeb skóry, tak aby poprawić wygląd i kondycję.

Zabiegi nawilżające

Multihydo Hyaluronic Therapy. Wielowarstwowo nawilżający zabieg z kwasem hialuronowym i mocznikiem. Zabieg powoduje długotrwałe i głębokie nawilżenie oraz ochronę przed odwodnieniem naskórka. Zwiększa elastyczność i plastyczność skóry. Skóra jest widocznie odświeżona i pełna blasku.

Koszt 110zł/60min

Zabiegi normalizująco-regenerujące

Neuro Control Balance System NCBS II – zabieg normalizująco-regenerujący dla skóry łojotokowej, redukujący blizny i zmiany potrądzikowe na bazie  kwasu migdałowego. Regulacja wydzielania sebum i nawilżenia skóry. Po zabiegu skóra jest wyraźnie wygładzona, następuje poprawa struktury i eliminacja świecenia skóry

Koszt 110zł/60min

Specjalistyczny program na przebarwienia

Melanostatic – specjalistyczny program na przebarwienia z kwasem migdałowym i alfa-arbutyną. Poprawia fakturę i struktureę skóry. Redukuje uporczywe plamy i przebarwienia. Skóra po zabiegu jest wyraźnie odmłodzona i wygładzona.

Koszt 120/60min

Specjalistyczną pielęgnację skóry naczyniowej

Rosacea Balance – specjalistyczna pielęgnacja skóry naczyniowej skłonnej do trądziku różowatego. Cera ze skłonnością do łojotoku. Redukcja świecenia i łojotoku. Redukcja podrażnień i grudek. Minimalizacja zaczerwienienia.

Koszt 100zł/60min

Zabiegi odmładzające

Sparks od Venus – odmładzający zabieg na bazie DNA roślinnego, fitohormonów i kolagenu. Zabieg dla skóry dojrzałej z pierwszymi zmarszczkami.

Koszt 120/60min

Zabiegi liftingująco-odmładzające

Age Reverse – liftingująco-odmładzający zabieg na bazie kompleksu enzymatycznego i protein napinających. Zabieg powoduje spowolnienie i odwrócenie procesów starzenia, silny lifting i poprawę owalu twarzy.

Koszt 120zł/60min

Zabiegi dla skóry wrażliwej

Beta-Therapy Sensitive Care – to zabieg umożliwiający natychmiastowe ukojenie i wyciszenie skóry wrażliwej, nadreaktywnej i alergicznej – bez barwników i sztucznych zapachów. Zabieg poprawia odporność skóry (immunoprotekcja), zwiększa tolerancję na kosmetyki. Skóra jest wyraźnie spokojniejsza i nawilżona.

Koszt 120/60min

Oczyszczanie manualne

Zabieg umożliwiający manualne usuwanie zanieczyszczeń, rozgrzanie skóry ciepłą parą, usuwanie zaskórników i prosaków oraz dezynfekowanie.

Koszt 150zł/80min